top of page

Berrin Tok

BERRİN TOK Kimdir?
 

İstanbul doğumlu ve evliyim.

 

Karadeniz Ereğli TED Kolejinde Orta Okul ve Lise Eğitimimden sonra Hacettepe İngiliz Dil Bilimi Bölümünde Lisans, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisat Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünde Yüksek Lisans Öğrenimi yaptım. 

 

3 yılı Menkul Kıymetler de olmak üzere 5 yıllık Bankacılık tecrübemden sonra, Xerox, Grohe ve Beiersdorf gibi çok uluslu şirketlerde Satış Pazarlama Yöneticisi olarak çalıştım.

 

2000 yılında eşimle bir  hayalimizi gerçekleştirerek Muğla Bodrum'a yerleştik. Bodrum'da yaklaşık 10 yıl İstanbul ve Ankara merkezli 2 peyzaj ve dış mekan ahşap ürünleri firmasının Satış Mümessilliğini yaptım.

2012 yılından bu yana gayrimenkul sektöründeyim. İstanbul ve Muğla Bodrum'da  Gayrimenkul Danışmanı olarak ARTI Gayrimenkul ailesinde hizmet vermeye devam ediyorum. Devre mülk, Villa, Arsa, Yazlık Konut, Tatil Köyü gayrimenkullerinde Uzmanlığım vardır. 

 

Realty World, Century 21,ERA gibi kurumsal firmaların çatışı altında aldığım eğitimler ve edindiğim deneyimlerle birlikte temel prensibi insanı anlamak ve dinlemek olan Satış işinde olmaktan keyif alıyorum, zoru başarmayı seviyorum.

İş dışında; sinema, yüzme, müzik, yoga ile ilgileniyorum.

''Tek bir hayatın var, iyi yaşa.'' felsefesini benimsiyorum. Müşterilerimizin hayatlarında yapacakları değişikliklere aracı olurken de aynı prensibi gerçekleştirmek için çalışıyorum.

BERRİN TOK_edited.jpg
Berrin Tok

Gayrimenkul Danışmanı

 

@mail: berrin@gayrimenkularti.com

GSM:    0532 435 62 30

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
WAlogo2.png
bottom of page